Realizowaliśmy między innymi:


 
2017-08-15
Odlatują z Polski bociany, a my dla miłośników natury wspaniałe niespodzianki mamy.

Pośród nich transmisja online z gniazda bocianów białych w rozlewiskach Narwi, pod które podchodzi dzika zwierzyna
nie przypisany
 
2017-03-01
Stowarzyszenie "Wolna Lubelszczyzna" oraz Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych zapraszają na debatę dotyczącą polityki anty-smogowej dla miasta Lublina oraz województwa lubelskiego, jak również na temat sposobów radzenia sobie z tym coraz bardziej istotnym problemem poprzez działania trzeciego sektora.

Więcej informacji:
Wydarzenie na FB
www.lublinianin.pl
www.lublin21.pl

Stowarzyszenie Obrony Górek Czechowskich
 
2016-12-08
Dawno już postulowana i długo oczekiwana debata publiczna w Lublinie na temat przyszłości korytarza napowietrzającego całe miasto i okoliczne dzielnice

Otwarta debata publiczna na temat przyszłości Górek Czechowskich odbędzie się 8 grudnia 2016 roku o godz. 16.00 w sali obrad Rady Miasta Lublin, Plac Władysława Łokietka 1.

Więcej informacji:
lublinianin.pl
czechow.poludniowy.pl
Stowarzyszenie Obrony Górek Czechowskich
 
2016-11-18
Finał projektu Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony.

Warszawa w dniach 18-19.11.2016 roku.

W programie spektakle, konferencje, sympozja i koncerty.

Więcej informacji
Fundacja Gdzie
 
2016-08-03
Spotkanie z Mary Wagner w Lublinie w środę, 3 sierpnia 2016 r., w kościele Nawrócenia św. Pawła (ul. Bernardyńska wejście od ul. Dolna Panny Marii).

Spotkanie poprzedzi Msza św. , która rozpocznie się o godzinie 18:30.

Mary Wagner to obrończyni życia z Kanady, która spędziła w więzieniu w sumie 6 lat za swoją działalność pro-life.

W Polsce zagości już po raz drugi.
iTTv.pl
 
2016-07-20
Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - transmisje online z wydarzeń towarzyszących u Ks. Sercanów w Lublinie
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2016-04-10
Transmisja online z obchodów w Lublinie 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Przekaz na żywo obejmie uroczystości na placu Litewskim oraz pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy na budynku klasztoru oo. Kapucynów przy Krakowskim Przedmieściu.
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2016-04-09
Moto Inicjatywa oraz Grupa Motocyklowa GM – MPK Lublin serdecznie zapraszają wszystkich motocyklistów, motocyklistki, plecaczki i wszelakich pasjonatów motoryzacji na paradę motocyklową inaugurującą sezon motocyklowy 2016.

Więcej informacji
KemPes
 
2017-04-15
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ktore za każdym razem przybliżają nas do Zmartwychwstania Narodowego
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2016-01-16
Konferencja Zespołu Poselskiego na rzecz Nowej Konstytucji

Udział w konferencji wezmą między innymi członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Praworządności

Wystąpią m.in. bohaterowie filmu "Układ zamknięty”, osoby wobec których sądy bezpodstawnie stosowały wielomiesięczny areszt, przedsiębiorcy skrzywdzeni wyrokami sądów cywilnych i karnych oraz osoby pozbawione majątków. Przewidziana jest prezentacja 10-15 przypadków sądowego bezprawia oraz dyskusja, a także przyjęcie od innych uczestników opisu ich indywidualnych spraw.

Z konferencji przeprowadzona zostanie transmisja online do sieci Internet.
Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności
 
2016-01-06
Dla tych wszystkich, którzy 6 stycznia będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od Lublina i kraju - z inicjatywy Wydziału Duszpasterstwa Lubelskiej Kurii Metropolitalnej i przy współpracy Stowarzyszenia Dobrego Pasterza zrealizujemy przekaz online z Orszaku Trzech Króli 2016 w Lublinie.
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2015-12-24
Dla tych wszystkich, którzy będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, kościoła, radia i telewizora - świąteczna, wirtualna możliwość uczestnictwa w Pasterce i uroczystościach Świąt Bożego Narodzenia. Transmisja online w technologii 2D i 3D do odbioru w komputerach i urządzeniach mobilnych.

Zrób sam okulary 3D, transmisje online
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2015-11-26
Spotkanie zorganizowane przez Komisariat V Policji w Lublinie z inicjatywy Zarządu i Rady Dzielnicy Czechów Południowy
iTTv.pl
 
2015-11-18
Konferencja Ministerstwa Środowiska w dniu 18 listopada 2015, Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
Ministerstwo Środowiska
 
2015-11-17
Konferencja Ministerstwa Środowiska w dniu 17 listopada 2015 Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
Ministerstwo Środowiska
 
2015-11-11
Cytując organizatorów Marszu Niepodległosci:
11.11.2015 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek.

11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.
iTTv.pl
 
2015-11-07
Ogólnopolska Konferencja Pomnik Symboliczny: Pułkownik Kukliński – zwycięska misja

Więcej informacji
Zwycięska Misja!
 
2015-10-21
Spotkanie otwarte ze studentami w w Centrum Targowo-Wystawienniczym TARGI LUBLIN S.A., ul. Dworcowa 11, godzina 19:30
iTTv.pl
 
2015-10-17
Manifestacja solidarności z Chrześcijanami w krajach Arabskich oraz przeciwko przyjmowaniu przez nasz kraj imigrantów ekonomicznych wbrew ich woli.
iTTv.pl
 
2015-10-07
Środowisko Informacji - Konferencja organizowana przez Ministerstwa Środowiska na terenie Centrum Nauki Kopernik.

Transmisja online konferencji Środowisko Informacji.
Esri Polska Sp. z o.o.
 
2015-09-26
Wielka manifestacja w Lublinie przeciwko odgórnie narzucanym ilościom azylantów z krajów arabskich, którzy powinni znaleźć schronienie u zamożnych sąsiadów, a nie w obcych kulturowo państwa UE z Polską włącznie.

Więcej informacji o manifestacji na oficjalnym profilu akcji pod adresem https://www.facebook.com/lublinbezimigrantow
iTTv.pl
 
0000-00-00
Wypowiedź Grzegorza Brauna po wyroku uniewinniającym w/s "zakłócenia miru domowego" PKW
iTTv.pl
 
2015-08-10
W poniedziałek 10 sierpnia 2015 roku o godzinie 13.00 w Sądzie Okręgowym w Warszawie, w X Wydziale Odwoławczym w Sali nr 406 odbędzie się rozprawa odwoławcza ws. „zakłócania miru domowego” przez Grzegorza Brauna w Państwowej Komisji Wyborczej.

Zachęcamy Państwa do przybycia na rozprawę fizycznie lub wirtualnie w charakterze publiczności aby zamanifestować naszą solidarność z Grzegorzem Braunem.
iTTv.pl
 
2015-07-20
Dzielnica Czechów Południowy będzie jako jedna z 8 dzielnic w naszym mieście gospodarzami preludium do Carnaval Sztukmistrzów 2015 w Lublinie.

Inicjatorem w/w wydarzeń są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Spektakl Cyrku Podwórkowego odbędzie się o godzinie 19:30 w dniu 20.07.2015 roku na osiedlu Karłowicza na boisku trawiastym z górką saneczkową przy ul. Kameralnej / Młodej Polski 30

Dla tych, którzy w podróży, na służbie, dyżurze, na wczasach i chorobie - przekaz online z Cyrku Podwórkowego w Dzielnicy Czechów Południowy w Lublinie.
Zapraszamy!
iTTv.pl
 
2015-07-11
Konferencja prasowa po spotkaniu w Lublinie z Panem Januszem Sanockim koordynatorem komitetów referendalnych na rzecz JOW w Polsce pod tytułem "Czy JOWy uratują Lubelszczyznę"? W konferencji weźmie udział m.in przedstawiony przed dwoma dniami przez Pawła Kukiza reprezentant Ruchu Kukiza w woj, lubelskim. Wypowiadać się będą kolejno: Jakub Kulesza - zespół prasowy Ruchu Kukiza; Janusz Sanocki - koordynator społecznych komitetów referendalnych; Adam Kondrakiewicz - reprezentant Ruchu Kukiza w woj. lubelskim
iTTv.pl
 
2015-06-19
Rada Dzielnicy Czechów Południowy zaprasza na spotkanie konsultacyjne w/s projektu nowej siatki połączeń komunikacji miejskiej w Lublinie.

Spotkanie organizowane jest dla mieszkańców naszej dzielnicy i sąsiedniego Czechowa Północnego i odbędzie się z inicjatywy Zarządu Transportu Miejskiego w dniu 19 czerwca br. (piątek) o godz. 18:00 w auli widowiskowej ZS nr 5 przy ul. Elsnera 5 . Spotkanie adresowane jest również do mieszkańców Dzielnicy Hajdów – Zadębie, Kalinowszczyzna i Ponikwoda.

Zapraszamy realnie lub wirtualnie.

Zapraszamy również do zadawania pytań na odległość za pośrednictwem czata lub komentarzy.
iTTv.pl
 
2015-05-30
Transmisja online z XVII Festiwalu "Rytm i Melodia" w Lublinie
Centrum Rozwoju Dziecka s.c.
 
2015-05-31
W niedzielę 31 maja 2015 roku, Parafia, Stowarzyszenie Dobrego Pasterza, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie filia Nr 4 w Lublinie, Administracja Osiedla Lipińskiego, Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta, Przewodniczący Zarządu oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Czechów Południowy zapraszają na XII Dziecięcy Dzień Radości.

Oficjalne rozpoczęcie Festynu z okazji Dnia Dziecka o godz. 14.00 na parkingu i terenie obok kościoła przy ulicy Radzyńskiej 3 w Lublinie. W programie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, gry i zabawy, a pośród nich sesje fotograficzne i szkolenie ze strzelania do tarczy z broni pneumatycznej.

Zapraszamy również wirtualnie poprzez transmisję online "okiem" Dobrego Pasterza!
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2015-05-06
Ogólnopolska Konwencja Wyborcza Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna.

Wydarzeniami poprzedzającymi Konwencję Wyborczą Grzegorza Brauna w Warszawie w dniu 6 maja 2015 roku będzie pikieta pod ambasadą Kanady w obronie Mary Wagner oraz Msza Św. Trydencka w Kaplicy Res Sacra Miser na Krakowskim Przedmieściu, z których przeprowadzone zostaną przekazy na żywo do sieci Internet.

Przekaz na żywo z Ogólnopolskiej Konwencji Grzegorza Brauna realizowany zostanie w oparciu o kontent wyprodukowany przez PREMIUM-MEDIA.PL oraz łącza mobilne.
iTTv.pl
 
2015-05-01
Grzegorz Braun w Białej Podlaskiej.

Spotkanie przedwyborcze antysystemowego kandydata Grzegorz Braun na prezydenta RP z mieszkańcami Białej Podlaskiej
iTTv.pl
 
2015-05-01
Grzegorz Braun w Ostrowie Lubelskim. Spotkanie przedwyborcze antysystemowego kandydata na prezydenta RP z mieszkańcami Ostrowa Lubelskiego w Centrum Kultury przy ul. Partyzantów - również online
iTTv.pl
 
2015-04-29
Pretekstem do organizowanej przez redakcję "Kuriera Lubelskiego" debaty na temat Podzamcza jest konsultowany obecnie projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru. Jeszcze do 8 maja lokalny miejski ratusz przyjmuje pisemne uwagi do dokumentu.

Pikanterii tej sprawie dodaje fakt, iż planowana równolegle przy ul. Mełgiewskiej spalarnia śmieci obejmie najprawdopodobniej swoim "rażeniem" również ten teren.
iTTv.pl
 
2015-04-24
W dniu 24 kwietnia 2015 r. o godzinie 18:00 w sali Club Graffiti przy al. Piłsudskiego 13 w Lublinie odbędzie się otwarte spotkanie z Pawłem Kukizem - kandydatem na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Z przebiegu spotkania przeprowadzona zostanie transmisja online.
iTTv.pl
 
2015-04-22
W porządku posiedzenia znajdzie się m. innymi: sprawozdanie ustępującego zarządu, sprawozdanie przewodniczącego nowej rady dzielnicy z czynności i inicjatyw podjętych pomiędzy posiedzeniami, plan pracy w nowej kadencji, wybór drugiego wiceprzewodniczącego rady dzielnicy, wybór zarządu i komisji rewizyjnej RDCP, zajęcie w formie uchwały stanowiska w/s planowanej wycinki drzew przy ul. Koncertowej oraz wolne wnioski i interpelacje radnych.
Rada Dzielnicy Czechów Południowy w Lublinie
 
2015-04-16
16 kwietnia o godzinie 17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przy ul. Bursaki 12 odbędzie się Debata Młodych - Wybory Prezydenckie 2015.

Młodzi przedstawiciele partii i komitetów wyborczych spotkają się, aby dyskutować o wizji prezydentury swoich kandydatów.

Więcej informcji o debacie na profilu FB organizatorów

transmisja online
iTTv.pl
 
2015-04-10
5. rocznica katastrofy smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2015 roku w Lublinie - transmisja online
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2015-04-02
Dla tych którzy w chorobie, z dala kraju i kościoła, na służbie, w podróży lub dyżurze - Triduum Paschalne oraz Święta Wielkiej Nocy na żywo za pośrednictwem sieci Internet. Transmisje internetowe online z Brzegu Dolnego, Dysa, Motycza, Lublina i Wschowa
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2015-03-31
Transmisja internetowa na żywo ze spotkania w Lublinie z kandydatem na Prezydenta RP, Andrzejem Dudą
iTTv.pl
 
2015-03-22

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP.

Do udziału w debacie zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk
nie przypisany
 
2015-02-26
Transmisje na żywo w standardzie HD z kamery IP z systemem dynamicznego pasma transmisji AV oraz inteligentnego oświetlenia nocnego
Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Motyczu k. Lublina
 
2015-02-17
Transmisje na żywo w standardzie HD z kamery IP z systemem inteligentnego oświetlenia nocnego i dynamicznym pasmem transmisji AV
Parafia Świętego Jana Chrzciciela w Dysie
 
2015-01-30
III sesja Rady Miejskiej w Halinowie - na żywo w sieci Internet
Urząd Miejski w Halinowie
 
2015-01-11
Po 11 latach "grania" z WOŚP w Lublinie podjęliśmy kolegialną decyzję o zakończeniu udziału iTTv w tym przedsięwzięciu. Decyzja podjęta została po zapoznaniu się z materiałami upublicznionymi przez Piotra Wielguckiego - blogera o nicku "Matka Kurka". Zainteresowanych transmisją online z XXIII Finału WOŚP w Lublinie za jej brak w 2015 roku przepraszamy - w obliczu zaistniałych faktów nie mogliśmy postąpić inaczej. Decyzja ta przypieczętowana została bezpardonowym usunieciem dziennikarza jednej z niezależnych telewizji z konferencji prasowej WOŚP w Warszawie .
     Andrzej Filipowicz, red. naczelny iTTv
nie przypisany
 
2014-12-24
Dla tych wszystkich, którzy będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, kościoła, radia i telewizora - świąteczna, wirtualna możliwość uczestnictwa w Pasterce i uroczystościach Świąt Bożego Narodzenia. Transmisja online w technologii 2D i 3D do odbioru w komputerach i urządzeniach mobilnych.

Zrób sam okulary 3D, transmisje online
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2014-12-14
W imieniu Stowarzyszenia Dobrego Pasterza zapraszamy na rekolekcje adwentowe w parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie.
Rekolekcje poprowadzi ks. Czesław Bloch SCJ
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2014-12-13
Pamietając, że stan wojenny wprowadzony 13.12.1981 roku poprzedzony został szeregiem prowokacji panującej wówczas władzy - upomnijmy się głośno o zatrzymanych i sądzonych lub oczekujacych na procesy w trybie przyśpieszonym za zakłócenie "miru domowego" w siedzibie PKW
iTTv.pl
 
2014-09-28
Kolejna interaktywna kamera HD sterowana przez Internet dostępna online w Starachowicach.
Umieszczony obok transmisji online panel sterowania umożliwia zdalną zmianę planu filmowego, przybliżanie lub oddalanie obiektów poprzez funkcję zoom optycznego oraz dostrojenie ostrości obrazu funkcją focus.
Dla wygody użytkowników panel posiada funkcję kolejkowania oraz zegar czasu dostępu do sterowania. Transmisja interaktywna oparta o kamerę IP HDTV jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w naszym kraju i UE oraz jednym z pierwszych w świecie, które pozwala widzowi być również realizatorem przekazu. Zdalnie sterowana obrotowa widokowa kamera IP HDTV pozwala zastąpic kilka kamer statycznych oraz w sposób zasadniczy ograniczyć wysycenie sieci Internet.
Gmina Starachowice
 
2014-06-08
„Trzeci wymiar niedrzwickiej historii” Projekt realizowany w ramach programu Fundacji Orange Inscenizacja historyczna pt. „Prawdy nie da się rozstrzelać... Gmina Niedrzwica w latach 1939 - 1945”
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej
 
2014-06-07
Zarząd Regionu Środkowowschodniego NSZZ „Solidarność”, Fundacja „Ruch Solidarności Rodzin”, Krajowe Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej i Sportu NSZZ „Solidarność” , sponsorzy oraz patroni medialni zapraszają do osobistego lub wirtualnego udziału w XXII Międzynarodowym Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” . Więcej informacji, regulamin, kary uczestnictwa dostępne są na stronach Organizatora
NSZZ "Solidarność" Region Środkowowschodni
 
2014-04-17
Dla tych którzy z dala od Lublina, kraju i kościoła, na służbie, w podróży lub dyżurze - Triduum Paschalne i Święta Wielkiej Nocy w Lublinie online.

Program Triduum Paschalnego i Świąt Wielkiej Nocy w parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2014-04-16
XLVI sesja Rady Miasta w Halinowie - transmisja online
Urząd Miejski w Halinowie
 
2014-04-10
Dla tych wszystkich, którzy będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od Lublina i kraju – z inicjatywy Stowarzyszenia Dobrego Pasterza przy współpracy Społecznego Komitetu Obchodów 4. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej oraz Grupy iTTv, przeprowadzony zostanie przekaz online z planowanych na dzień 10 kwietnia rocznicowych uroczystości.

Program uroczystości
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2014-04-06
Dla tych którzy z dala od Lublina, kraju i kościoła, na służbie, w podróży lub dyżurze - Rekolekcje wielkopostne w Lublinie online w dniach 06 - 09 kwietnia 2014 r.
Program rekolekcji
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2014-03-19
Hasło z wielu kampanii wyborczych o budowie tunelu pod jedną z najbardziej newralgicznych ulic Lublina ma już zostać tylko hasłem. Gro mieszkańców miasta Lublin uważa, że planowana już wcześniej inwestycja powinna zostać zrealizowana, a nie zastąpiona doraźnymi kosmetycznymi działaniami - szczególnie, że projekt budowy tunelu kosztował ponad 2 miliony złotych publicznych środków Gminy Lublin, która jest aktualnie zadłużona na ponad 1 miliard złotych.

Transmisja online zrealizowana zostanie za pomocą tabletu i łącza 3/4G
iTTv.pl
 
0000-00-00
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna
 
2014-01-26
Lublinianie Solidarni z Ukrainą - koncerty, pokazy, wystąpienia i wiele, wiele innych działań połączonych z akcjami charytatywnymi na rzecz ludności Ukrainy.

Dary dotarły do Lwowa

Więcej informacji
Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza
 
2014-01-12
Po raz 11 w ogóle, a po raz 10 wspólnie z TVP Lublin zrealizujemy transmisję online z kolejnego, XXII Finału WOŚP w Lublinie. Każdy, kogo XXII Finał WOŚP w Lublinie zastanie na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, radia i telewizora – będzie miał po raz 10 możliwość wirtualnego udziału w tym wielkim przedsięwzięciu za pośrednictwem komputerów i telefonów komórkowych.
Sztab WOŚP Lublin
 
2013-12-20
XLII sesja Rady Miasta w Halinowie - transmisja online
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-12-02
Publiczna debata o tym jaki powinien być prezydent Miasta Lublin
iTTv.pl
 
2013-11-27
Transmisja online XLI sesji Rady Miasta w Halinowie
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-11-26
Z dnia na dzień mieszkańcom dzielnicy Szerokie w Lublinie i innym mieszkańcom miasta oraz przyjezdnym zamknięto most na rzece Czechówka, który jest jedynym miejscem umożliwiający bezpośredni dojazd do al. Warszawskiej z ul. Nałęczowskiej oraz okolic. Mieszkańcy dzielnicy zwołali pikietę na drodze wyjazdowej z Lublina do Warszawy na godzinę 17 w dniu 26.11.2013
Niezależni mieszkańcy miasta Lublin
 
2013-11-17
Nie Ma Wolności Bez Częstotliwości - Lubelski Marsz w Obronie Wolności Mediów i TV Trwam
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2013-11-10
III Lubelski Marsz Niepodległości
Ruch Społeczny im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego na Lubelszczyźnie
 
2013-11-09
Wszystkich zainteresowanych problematyką rozwoju społeczności na szczeblu lokalnym, idei demokracji bezpośredniej oraz waluty lokalnej - działaczy organizacji społecznych, stowarzyszeń, fundacji oraz niezrzeszone osoby - serdecznie zapraszają organizatorzy i koordynatorzy konferencji - Jan Sposób i Andrzej Jędrzejewski
Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności
 
2013-10-28
XL Sesja Rady Miejskiej w Halinowie w dniu 28 października 2013 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Halinowie
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-10-22
Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk zaprasza mieszkańców na spotkania dotyczące projektu budżetu Miasta Lublin na rok 2014 oraz kluczowych inwestycji dla Dzielnicy Szerowkie
Rada Dzielnicy Szerokie w Lublinie
 
2013-09-26
XXXIX sesja Rady Miasta w Halinowie
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-09-13
„Dość lekceważenia społeczeństwa”. Panele eksperckie i Hyde Park pod Sejmem RP w ramach ogólnopolskich dni protestu zorganizowanych w Warszawie przez najwieksze w naszym kraju centrale pracowniczych związków zawodowych
Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności
 
2013-09-14
III Dni "Świadomości Prawnej" w Lublinie. Skoro największym bogactwem narodu są światli obywatele, tacy, którzy nie są lękliwi, aktywnie biorą udział w życiu publicznym, to znaczy, że ważne jest wychowanie obywatelskie, edukacja obywatelska, które w ostatnich latach w Polsce zostały mocno zaniedbane.
Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności
 
2013-07-21
Korzystając z "latającej" kamery MagicCopter pokażemy IX "Dzień Pszczelarza" w Hańsku oczami pszczoły.
Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku
 
2013-07-01
"Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój" to hasło tegorocznego SDM-u, na który przyjedzie młodzież z całej Polski i zagranicy, animatorzy i prowadzący warsztaty, którzy jak zawsze będą tworzyć wyjątkowe spotkanie, oraz księża sercanie, księża katecheci, duszpasterze i siostry z różnych zgromadzeń.
nProgram XX SDM
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2013-08-29
XXXVIII sesja nadzwyczajna Rady Miasta w Halinowie online
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-06-14
Transmisja internetowa z gniazda bocianów białych w Tomaszowie Bolesławieckim w technologii 3D.
Informacje techniczne transmisji 3D w zakładce [pomoc].
Klekusiowo - Tomaszów Bolesławiecki
 
2013-06-08
W nocy z 8 na 9 czerwca 2013 r. już po raz siódmy odbędzie się lubelska Noc Kultury. Tegorocznym motywem przewodnim są „Energie miasta”, które będą nadawane online w technologii 2D/3D z ziemi i powietrza z lubelskiego Placu Po Farze.
Warsztaty Kultury w Lublinie
 
2013-06-02
W programie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, mecz piłki nożnej: LSO – oaza rodzin, pokazy strażackie, ratownictwa medycznego, gry i zabawy oraz inne niespodzianki, loteria fantowa.', '', '', '', 'W programie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, mecz piłki nożnej: LSO – oaza rodzin, pokazy strażackie, ratownictwa medycznego, gry i zabawy oraz inne niespodzianki, loteria fantowa.
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
0000-00-00
Transmisja z Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
Inter Groclin Auto S.A.
 
2013-05-27
XXXVI Sesja Rady Miasta Halinów - online, Urząd Miejski w Halinowie
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-05-17

"Targ dźwięków" Dźwięk-Bud (Polska)
V Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznejn
Lublin 17-18 Maja 2013
nAkcje muzyczne o nieoczekiwanej porze

Godzina transmisji internetowych zostanie podana w dniach akcji na stronie Festiwalu KODYn

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża"
 
2013-06-15
XV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie 'Rytm i Melodia'-'Rhythm and Melody' Festival
Centrum Rozwoju Dziecka s.c.
 
2013-06-20
Juwenalia Lublin - Korowód 2013 Mobilna
ARC Rynek i Opinia Sp z o.o.
 
2013-05-04
Sercańskie Czuwanie Młodzieży - Lublin 2013
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2013-04-25
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
Inter Groclin Auto S.A.
 
2013-04-23
Orlik ptak jakich mało - unikalna natura online - orliki grubodziobe online na żywo w sieci Internet Transmisje Internetowe 2D/3D na platformie Flash Live Video
Stowarzyszenie Ptaki Polskie
 
2013-04-21
Transmisja online Uroczystości Odpustowej ku czci Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza oraz wizytacja kanoniczna parafii Msze online
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2013-04-19
Transmisja online z Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-04-15
Hosting transmisji z gniazda bocianów w Warzymicach Bociany online
Przecław, Warzymice
 
2013-04-11
e-polonistyka 3 Lublin 2013
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 
2013-04-04
Czy wiesz kogo wybrałeś? Porównanie systemów ordynacji wyborczej JOW
iTTv.pl
 
2013-04-01
Wąchanie świata oraz 'teleportacja' przez Internet dostępne już online!(pdf) w standardzie 4 i 1/2D
iTTv.pl
 
2013-03-28
Triduum Paschalne - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny w standardzie 2D/3D
Dom Księży Sercanów
 
2013-03-27
XXXIV Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-03-17
Rekolekcje Wielkopostne w Lublinie online E-rekolekcje -
Dom Księży Sercanów
 
2013-03-06
"Lecą, lecą do Polski z ciepłych krajów bociany, a my z Gospodarzem 'Klekusiowa' konkurs ogłaszamy..."
Klekusiowo - Tomaszów Bolesławiecki
 
2013-02-27
XXXIII Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2023-02-20
Największy w Polsce bałwan online Transmisje Internetowe
Klekusiowo - Tomaszów Bolesławiecki
 
2013-01-30
XXXII Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2013-01-26
Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2013-01-13
XXI Finał WOŚP z Lublina z XXI Finału WOŚP w Lublinie interaktywnie w HD i 3D HD i 3D
Sztab WOŚP Lublin
 
2013-01-06
Orszak Trzech Króli w Lublinie Telewizja Internetowa Lublin
iTTv.pl
 
2012-12-28
Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-12-24
"Szopka, Pasterka oraz Święta Bożego Narodzenia online na żywo w 2D EDTV i 3D HD Transmisje internetowe 2D EDTV i 3D HD"
Dom Księży Sercanów
 
2012-12-16
"Rekolekcje Adwentowe u ks. Sercanów w Lublinie, , które poprowadzi ks. Ryszard Krupa, sercanin z domu zakonnego w Lublinie."
Dom Księży Sercanów
 
2012-12-16
Hala 'Olivia' W Gdańsku - Kongres 'Obywatel - kryzys zaufania do instytucji państwowych'
iTTv.pl
 
2012-12-15
VII Bożonarodzeniowy Konkurs Recytatorski w Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2012-12-03
Transmisja online z Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-11-01
Lecimy dalej ze stroną www.bocianybolec.pl do tytułu 'Polski Internet'
Klekusiowo - Tomaszów Bolesławiecki
 
2012-11-22
Impreza Kulturowa 'Listopadowe Obiady Czwartkowe - No Potatoes i The RIOT House' Partner technologiczny
nie przypisany
 
2012-11-21
Transmisja online Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-11-11
Specjalna Marsz Niepodległości 2012 w Lublinie
iTTv.pl
 
2012-11-10
31 miesięcznica katastrofy smoleńskiej i II niezależny Marsz Niepodległości 2012 w Lublinie
iTTv.pl
 
2012-11-10
Happening w Lublinie w ramach akcji Zmieleni.pl Mobilna
iTTv.pl
 
2012-11-09
Konferencja prasowa ONR Lublin w/s akcji ABW wobec organizatorów Marszu Niepodległosci 2012
iTTv.pl
 
2012-11-08
Transmisja online z Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-11-06
Start Sercańskiego Serwisu Ewangelizacyjnego z transmisjami mszy online w Lublinie
Dom Księży Sercanów
 
2012-10-31
Transmisja online z Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-10-21
"Spotkanie w Lublinie z Pawłem Kukizem na temat Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, w ramach akcji Zmieleni.pl"
iTTv.pl
 
2012-10-01
Lecimy ze stroną www.bocianybolec.pl do tytułu 'Polski Internet'
Klekusiowo - Tomaszów Bolesławiecki
 
2012-09-29
Marsz w Warszawie w obronie wolności mediów w Polsce i przeciw dyskryminacji Telewizji Trwam 'Obudź Się Polsko'
iTTv.pl
 
2012-09-26
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-09-24
"Nie mój cyrk, nie moje małpy czyli wielkie przedstawienie uliczne - bajka społeczna rodem z Monty Pythona na lubelskim deptaku Mobilna Telewizja Internetowa Lublin"
iTTv.pl
 
2012-09-16
Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia w Lublinie tablicy 'Epitafium Smoleńskie', upamiętniającej Ofiary Narodowej Tragedii Smoleńskiej Mobilne
iTTv.pl
 
2012-09-13
STOP bezprawiu prokuratur i sądów w Polsce. Wiec poparcia protestu prowadzonego przed Sądem Okręgowym w Krakowie Mobilne
iTTv.pl
 
2012-09-08
II Dni Świadomości Prawnej
iTTv.pl
 
2012-08-29
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-08-20
Dobra Flaga online Jedyna w Polsce dostępna 24 godziny na dobę Polska flaga online.
iTTv.pl
 
2012-07-15
VIII Festyn 'Dzień Pszczelarza z tradycją w przyszłość'
Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku
 
2012-07-13
Premiera VOLVO V40 w Lublinie z wykorzystaniem interaktywnych okularów Wielkoekranowa emisja obrazu
iTTv.pl
 
2012-07-02
XIX Sercańskie Dni Młodych Transmisje internetowe online w Pliszczynie
Dom Księży Sercanów
 
2012-06-26
Transmisja Obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
Inter Groclin Auto S.A.
 
2012-06-24
Granica 835 Kordon Kryłów-Krecziv
iTTv.pl
 
2012-06-17
25 lecie erygowania parafii Dobrego Pasterza w Lublinie i poświęcenie kościoła Mobilna telewizja internetowa 2D/3D
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2012-06-03
Dziecięcy Dzień Radości i festyn z okazji 25 lecia parafii Dobrego Pasterza w Lublinie Mobilna telewizja internetowa 2D/3D
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2012-06-02
VI Noc Kultury - "Lublin Brama Wschodu" mobilnie, panoramicznie, interaktywnie, oczyma widzów i w 3D online
Warsztaty Kultury w Lublinie
 
2012-05-31
Kongres ruchu społecznego 'pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI'
iTTv.pl
 
2012-05-29
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-05-26
XIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie 'Rytm i Melodia'-'Rhythm and Melody' Festival
Centrum Rozwoju Dziecka s.c.
 
2012-04-26
Wschód Zachód-Łączy Nas Polska III Światowy Zjazd Nauczycieli Polonijnych, Ostróda 2012 Retransmisje(VOD)
iTTv.pl
 
2012-04-20
Polonistyczne Repetytorium Przedmaturalne 2012 2D/3D Telewizja Internetowa Lublin
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 
2012-04-19
Uruchomienie Wielokamerowej transmisji online 2D Telewizja Internetowa Lublin
Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
 
2012-04-16
Stop ACTA Lublin
iTTv.pl
 
2012-04-16
Pikieta Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie
iTTv.pl
 
2012-04-12
Modernizacja platformy przekazu transmisji online z budek jerzyków w Szczecinie Wznowienie przekazu w dniu 25.04.2012
Fundacja Ratujmy Ptaki
 
2012-04-10
Druga rocznica katastrofy smoleńskiej w Lublinie Mobilna telewizja internetowa
iTTv.pl
 
2012-04-10
Wdrożenie wielokamerowej transmisji widokowej z budek lęgowych szpaków i sikorek Widokowe transmisje internetowe
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego
 
2012-04-05
Triduum Paschalne - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny w standardzie 2D/3D
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2012-04-01
Misterium Męki Pańskiej w parafii św. Bazylego Biskupa w Świerszczowie koło Cycowa Mobilna Telewizja Internetowa Lublin
Stowarzyszenie Dobrego Pasterza
 
2012-03-28
Pikieta Sądu Najwyższego w Warszawie Mobilna
iTTv.pl
 
2012-03-25
Rekolekcje Wielkopostne w Lublinie online E-rekolekcje -
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2012-03-23
Spektakl 'Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II' w wykonaniu Teatru EKG24
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
0000-00-00
Dzień Gniewu - Lublin 2012 Mobilna Telewizja Internetowa Lublin
iTTv.pl
 
2012-03-18
Marsz w Lublinie w obronie wolności mediów w Polsce i przeciw dyskryminacji Telewizji Trwam Mobilna Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2012-03-09
Polonistyczne Repetytorium Przedmaturalne 2012 2D/3D Telewizja Internetowa Lublin
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 
2012-03-05
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2012-01-23
Stan wojenny w sieci Internet
nie przypisany
 
2012-01-14
Jasełka w wykonaniu Teatru EKG 24 Bal Przebierańców dla dzieci
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2012-01-08
XX Finał WOŚP z Lublina z XX Finału WOŚP w Lublinie interaktywnie w HD i 3D HD i 3D
Sztab WOŚP Lublin
 
2012-01-06
Orszak Trzech Króli w Lublinie Telewizja Internetowa Lublin
iTTv.pl
 
2012-01-04
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2011-12-31
Uruchomienie transmisji online ze stoku narciarskiego w Kazimierzu Dolnym Transmisje Internetowe
nie przypisany
 
2011-12-28
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
Urząd Miejski w Halinowie
 
2011-12-25
Aktywacja transmisji Transmisje internetowe online
iTTv.pl
 
2011-12-24
Szopka, Pasterka oraz Święta Bożego Narodzenia online na żywo w 3D HD Transmisje internetowe 3D HD
Parafia Rzymsko Katolicka Dobrego Pasterza Księża Sercanie
 
2011-12-18
Spektakl 'Jasełka' w wykonaniu Teatru EKG24 na żywo w 2D/3D
nie przypisany
 
2011-12-17
VI Bożonarodzeniowy Konkurs Recytatorski w Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie
nie przypisany
 
2011-12-12
Polonistyczne Repetytorium Przedmaturalne 2012 2D/3D Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2011-12-04
Wdrożenie do transmisji online technologii HD i 3D Transmisje internetowe w standardzie HD i 3D Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2011-12-02
Wdrożenie kamery interaktywnej do transmisji online w technologii 3D Transmisje internetowe w technologii 3D Zdalnie sterowana kamera interaktywna Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2011-11-20
XIII Powiatowy Przegląd Widowisk Obrzędowych
nie przypisany
 
2011-11-10
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
nie przypisany
 
2011-10-26
Online w sklepie zoologicznym Transmisje widokowe
nie przypisany
 
2011-10-05
Karmniki i papugi online Transmisje przenikające
nie przypisany
 
2011-10-04
Transmisja AV z wodnego szlaku interaktywnie i online Interaktywne
nie przypisany
 
2011-09-28
Sesja Rady Miasta online Transmisje Internetowe
nie przypisany
 
2011-09-22
Wielkoekranowa emisja AV
nie przypisany
 
2011-09-10
Interaktywnie i online na wielkim festynie
nie przypisany
 
2011-09-01
Uruchomienie transmisji online z odziałów przedszkola w Lublinie Monitoring przedszkola on-line
nie przypisany
 
2011-08-14
Telemost Kryłów-Krecziw Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa 2011
nie przypisany
 
2011-07-22
Transmisja AV z 'grającej fontanny' w Full HD
nie przypisany
 
2011-06-28
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
2011-06-27
XVIII Sercańskie Dni Młodych Transmisje internetowe online w Pliszczynie
nie przypisany
 
2011-06-04
Witajcie wakacje! Transmisje internetowe online z basenów w Rąblowie
nie przypisany
 
2011-06-22
Wyzwania rozwojowe lubeszczyzny w kontkście wdrażania Regionalnego Programy Operacyjnego i Nowej Perspektywy Finansowej 3D
nie przypisany
 
2011-06-11
Radiowa prapremiera 'MC-GLOBAL & CAREN' - Katarzyny Caren Wiercińskiej
nie przypisany
 
2011-06-06
Hosting strumienia transmisji z gniazda bocianów białych w Tomaszowie Bolesławieckim
nie przypisany
 
2011-06-04
"V Noc Kultury - Lublin 2011 panoramicznie, interaktywnie i w 3D online Telewizja Internetowa Lublin"
nie przypisany
 
2011-05-29
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piwnicznej - Zdrój Transmisje Mszy Świętych
nie przypisany
 
2011-05-27
Uruchomienie transmisji online z Sesji Rady Miasta Transmisje Internetowe
nie przypisany
 
2011-05-25
Partnerska współpraca w zakresie streamingu AV Transmisje Internetowe
nie przypisany
 
2011-05-17
Największa w Europie Globalna Konferencja Systemów Bezpieczeństwa
nie przypisany
 
2011-05-15
III Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej wszystkich partii Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2011-04-25
Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2011-04-21
Triduum Paschalne w standardzie EDTV
nie przypisany
 
2011-04-16
Polonistyczne Repetytorium Przedmaturalne 2011
nie przypisany
 
2011-04-14
"Wschód Zachód-Łączy Nas Polska Światowy Zjazd Nauczycieli Polonijnych, Ostróda 2011"
nie przypisany
 
2011-04-11
Światowy Dzień Walki z Bezrobociem Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2011-04-10
Pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej Rekolekcje Wielkopostne w Lublinie online
nie przypisany
 
2011-04-08
Spektakl 'Droga Krzyżowa' w wykonaniu Teatru EKG24
nie przypisany
 
2011-03-27
Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2011-03-25
Uruchomienie transmisji online z legowiska pustułki w Muzeum w Kwidzynie Pustułki online
nie przypisany
 
2011-03-25
Testy platformy HD ipTV Transmisje HD online
nie przypisany
 
2011-03-11
Uruchomienie transmisji online z Jacht Club im. Conrada Morze online
nie przypisany
 
2011-02-27
Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2011-02-26
Czerwony Kapturek w wykonaniu Teatru EKG 24 Bal Przebierańców dla dzieci
nie przypisany
 
2011-02-21
Wielki Test z Historii Obsługa informatyczna - transmisja danych
nie przypisany
 
2011-02-20
Z Radiem Lublin na stoku w Parchatce
nie przypisany
 
2011-02-19
Transmisja pogrzebu abpa Józefa Życińskiego
nie przypisany
 
2011-01-30
Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2011-01-29
Z Radiem Lublin na stoku w Bobliwie i Chrzanowie
nie przypisany
 
2011-01-24
Uruchomienie transmisji strumieniowej - Stacja Kolei Linowej Nowa Osada
nie przypisany
 
2011-01-19
Uruchomienie satelitarnej transmisji strumieniowej - stok narciarski Parchatka
nie przypisany
 
2011-01-13
Mobilna transmisja ostatniej drogi trasy S-17 Lublin-Kurów-Lublin
nie przypisany
 
2011-01-12
Uruchomienie transmisji strumieniowej - stacja narciarska Cienków
nie przypisany
 
2011-01-09
XIX Finał WOŚP z Lublina z XIX Finału WOŚP w Lublinie
nie przypisany
 
2011-01-05
Uruchomienie transmisji strumieniowej - stok w Rąblowie
nie przypisany
 
2010-12-26
Koncert kolęd online Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2010-12-24
Pasterka oraz Święta Bożego Narodzenia online
nie przypisany
 
2010-12-21
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
2010-12-20
Uruchomienie transmisji strumieniowej - stok w Sulowie
nie przypisany
 
2010-12-18
V Bożonarodzeniowy Konkurs Recytatorski w Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie
nie przypisany
 
2010-12-06
Uruchomienie interaktywnej transmisji - stok NartRaj w Chrzanowie
nie przypisany
 
2010-12-04
Rozpoczęcie sezonu narciarskiego - stok w Batorzu
PPH WOTEX
 
2010-12-04
Rozpoczęcie sezonu narciarskiego - stok w Bobliwie
nie przypisany
 
2010-11-28
Transmisja video z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie z Łodzi
nie przypisany
 
2010-11-28
XII Powiatowy Przegląd Widowisk Obrzędowych
nie przypisany
 
2010-11-15
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Lublin 2010
nie przypisany
 
2010-10-23
Międzynarodowy ślub Kolumbijki i Polaka
nie przypisany
 
2010-09-29
Start multimedialnej platformy Obywatelskiej Bezpartyjnej Inicjatywy 'Nasz Lublin21' Wybory Lublin 2010
nie przypisany
 
2010-09-15
Wdrożenie i start transmisji online mszy Msza Święta Online
nie przypisany
 
2010-09-10
Wdrożenie i start nowej multimedialnej platformy strumieniowej
nie przypisany
 
2010-08-23
Ruszyła pierwsza w RP i UE interaktywna internetowa platforma strumieniowa MagicCam
nie przypisany
 
2010-08-21
Zlot Fanów serialu M jak Miłość - interaktywna internetowa
nie przypisany
 
2010-08-21
Ultramaraton Rowerowy Bałtyk - Bieszczady Tour
nie przypisany
 
2010-08-02
"Sezon ogórkowy trwa, a FonfTV ciągle biznesowo online gra"
nie przypisany
 
2010-07-09
Festiwal Inne Brzmienia - Koncert VOO VOO 'Harmonia' Transmisja internetowa online W Lublinie
nie przypisany
 
2010-06-28
XVII Sercańskie Dni Młodych Transmisje internetowe online w Pliszczynie
nie przypisany
 
2010-06-22
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
2010-06-09
Don King i Zbigniew Rek w Polsce Transmisja internetowa online
nie przypisany
 
2010-06-09
Wiec wyborczy Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie i... Transmisja internetowa online
nie przypisany
 
2010-06-05
Lubelska Noc Kultury 2010 Transmisja internetowa online
nie przypisany
 
2010-05-30
XII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie 'Rytm i Melodia'-'Rhythm and Melody' Festival Transmisja internetowa online
nie przypisany
 
2010-05-08
II Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej wszystkich partii
nie przypisany
 
2010-04-24
Konwersja sygnału AV X Dni Tischnerowskie spektaklu 'Poeci Tischnera' Transmisja internetowa online
nie przypisany
 
2010-04-03
Transmisja online Pogrzebu prof. Janusza Kurtyka
nie przypisany
 
2010-04-20
Transmisje online z budek jerzyków w Szczecinie Wznowienie przekazu
nie przypisany
 
2010-04-19
Lecą do Polski bociany - my przekaz online z kolejnego gniazda uruchamiamy
nie przypisany
 
2010-04-17
Uroczystości żałobne upamiętniające Ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku oraz Uroczystości pogrzebowe Pary Prezydenckiej
nie przypisany
 
2010-04-11
Archikatedra Lubelska Msza Święta w intencji Ofiar samolotu prezydenckiego
nie przypisany
 
2010-04-01
Rzeczywista teleportacja i zapachy dostępne online stały się dzisiaj faktem!!!(pdf)
nie przypisany
 
2010-03-26
Polskość poza granicami Rzeczpospolitej
nie przypisany
 
2010-03-20
Melchiory 2009 - Gala Reportażystów
nie przypisany
 
2010-03-19
Transmisje Mszy Świętych
nie przypisany
 
2010-03-19
Gniazdo bocianów w Łasku
nie przypisany
 
2010-02-13
Mistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Standardowych Realizacja obrazu - transmisja wewnętrzna wielkoformatowa
nie przypisany
 
2010-03-01
Wielka Wystawa 'Tajemnice Azteków' w Lublinie
nie przypisany
 
2010-01-30
Z Radiem Lublin na stoku w Batorzu
nie przypisany
 
2010-01-24
Z Radiem Lublin na stoku w Rąblowie
nie przypisany
 
2010-01-19
Testowe z videoserwera IP - Stok w Rąblowie
nie przypisany
 
2010-01-17
Noworoczny Koncert Kolęd w Lublinie - online.
nie przypisany
 
2010-01-15
Z Radiem Lublin na stoku w Bobliwie
nie przypisany
 
2010-01-10
XVIII Finał WOŚP z Lublina
nie przypisany
 
2009-12-31
Sylwester i Nowy Rok w Warszawie online Strumieniująca kamera IP
nie przypisany
 
2009-12-29
Nowy Rok w Lublinie online Strumieniujący videoserwer
nie przypisany
 
2009-12-24
Pasterka i Szopka u ks. Sercanów w Lublinie
nie przypisany
 
2009-12-21
Testowe z videoserwera IP - Stok w Batorzu
nie przypisany
 
2009-12-19
IV Bożonarodzeniowy Konkurs Recytatorski
nie przypisany
 
2009-12-13
Rekolekcje Adwentowe u ks. Sercanów w Lublinie
nie przypisany
 
2009-12-03
e-polonistyka 2 Lublin 2009
nie przypisany
 
2009-11-22
XI Powiatowy Przegląd Widowisk Obrzędowych
nie przypisany
 
2009-11-17
INTERFACE czyli MIĘDZYGĘBIE - science fiction po lubelsku Retransmisja
nie przypisany
 
2009-11-13
Falkon 2009
nie przypisany
 
2009-10-23
Telewizja Internetowa również przez Set-top Box HDTVs na ekranach TV i HDTV
nie przypisany
 
2009-09-05
Start 'Twojej Internetowej Samoobsługowej TV' - 'Your Own Self-Service Internet TV' Twoja TV online
nie przypisany
 
0000-00-00
Karpacz i Warszawa Nowy WebCasting
nie przypisany
 
2009-08-29
Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa - Granica 835
nie przypisany
 
2009-08-22
XVI Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej w Wąwolnicy
nie przypisany
 
2009-08-03
XXXI Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
nie przypisany
 
2000-08-09
The 2009 Wake Fighters International Comp Międzynarodowe Zawody w Wakeboardingu 'WAKE-FIGHTERS'
nie przypisany
 
2009-07-25
Kampania Społeczna Polska bez Dymu - Lublin bez papierosa WebCast
nie przypisany
 
2009-06-26
Międzynarodowy Dzień Walki z Narkomanią i Nielegalnym Handlem Narkotykami - 'European Action on Drugs' WebCast
nie przypisany
 
2009-06-26
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
0000-00-00
XVI Sercańskie Dni Młodych
nie przypisany
 
2009-06-11
VII Koncert Chwały
nie przypisany
 
2009-06-09
Konferencja naukowa 'Etyka nauczyciela'
nie przypisany
 
2009-06-06
XIV Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2009
nie przypisany
 
2009-06-03
Telekonferencja Uniwersytet w Pizie - UMCS Lublin - telemost
nie przypisany
 
2009-06-01
Konferencja naukowo-dydaktyczna 'Nowa podstawa programowa-proces dydaktyczny-egzaminowanie'
nie przypisany
 
2009-05-31
WAP |XI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie 'Rytm i Melodia'-'Rhythm and Melody' Festival
nie przypisany
 
2009-05-28
I Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
nie przypisany
 
2009-05-23
IX Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika - Świnoujście 2009
nie przypisany
 
2009-05-16
III Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Ursus 2009
nie przypisany
 
2009-05-09
Opolska Gala Tańca- Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
nie przypisany
 
2009-04-28
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
2009-04-19
Eliminacje Powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
nie przypisany
 
2009-04-10
Triduum Paschalne - Wielkanoc 2009 w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Opolu Lubelskim
nie przypisany
 
2009-04-04
Obchody 4. rocznicy śmierci Jana Pawła II w Lubartowie
nie przypisany
 
2009-04-01
Przesyłamy zapachy z Przygodzic przez Internet
nie przypisany
 
2009-03-25
Poznaj jerzyki
nie przypisany
 
2009-03-13
Rockowa Droga Krzyżowa
nie przypisany
 
2009-01-15
Transmisja z Walnego Zgromadzenia Inter Groclin Auto S.A.
nie przypisany
 
2009-01-11
XVII Finał WOŚP z Lublina przez WMP Gramy by było jak najczęstsze - Wczesne Wykrywanie Nowotworów
nie przypisany
 
2008-12-31
Sylwester i Nowy Rok w Opolu Lubelskim On-line
nie przypisany
 
2008-12-24
Pasterka i Szopka w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Opolu Lubelskim
nie przypisany
 
2008-12-24
Pasterka i Szopka u ks. Sercanów w Lublinie
nie przypisany
 
2008-12-13
Gala Młodych Polskich Projektantów - Prowokacje 2008
nie przypisany
 
2008-12-10
Hostujemy dla Toshiba 'Świąteczne życzenia'
nie przypisany
 
2008-12-10
60th Anniversary of The Universal Declaration of Human Rights WebCast
nie przypisany
 
2008-11-25
Poklatkowy przekaz na żywo ze stoku narciarskiego 'NartRaj' w Chrzanowie
nie przypisany
 
2008-11-23
X Powiatowy Przegląd Widowisk Obrzędowych
nie przypisany
 
2008-11-14
XI Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki
nie przypisany
 
2008-10-29
Teatr 'Pod Celą' - Sala widzeń Aresztu Śledczego w Lublinie przy ulicy Południowej 5 w Lublinie oraz wirtualnie
nie przypisany
 
2008-10-12
NeTTheatre - Teatr w Sieci Powiązań przedstawia: 'Śpiewając w pustce'
nie przypisany
 
2008-09-29
Pierwsza w Polsce Akademia Szachowa Anatolija Karpowa
nie przypisany
 
2008-09-08
Hostujemy streaming AV pierwszemu polsko-amerykańskiemu radiu w sieci
nie przypisany
 
2008-09-07
Wyborcza Internetowa Telewizja-WiT
nie przypisany
 
2008-09-06
VI Manewry Śląskich Przedsiębiorców - Manewry 2008
nie przypisany
 
2008-07-01
Flash live streaming IP
nie przypisany
 
2008-06-26
International Day in Support of Victims of Torture
nie przypisany
 
2008-06-07
neTTheatre - Teatr w Sieci Powiązań przedstawia: 'Śpiewając w pustce'
nie przypisany
 
2008-06-05
Retransmisja-Retransmission - X Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie 'Rytm i Melodia'-'Rhythm and Melody' Festival
nie przypisany
 
2008-05-30
FitNet - The regional and global movement 'Motion Health Life - move with us!' Rekreacyjna Telewizja Internetowa Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2003-12-18
Start platformy iTTv Lublin Internetowa Telewizja Lublin 2D/3D Lublin live 2D/3D Kamera interaktywna Telewizja Internetowa Lublin
nie przypisany
 
2008-05-20
Premiera nowej hitowej płyty Natalii Lesz - Koncert w Krakowie! WebCast
nie przypisany
 
0000-00-00
Swimming Ekiden 2008
nie przypisany
 
2008-03-01
Taniec Znaku - 12 godzin na scenie i w cyberprzestrzeni
nie przypisany
 
2008-01-31
Global Ovation iX -Globally LIVE Wielkie otwarcie Ovation iX -Globalnie na żywo
nie przypisany
 
2008-01-13
Mobilna transmisja z XVI Finału WOŚP w Lublinie
nie przypisany
 
2008-01-06
Premiera nowej płyty Hip-Hopowej Grupy 3Y (Yez Yez Yo)
nie przypisany
 
2007-12-15
"Premiera pierwszego w Polsce, Europie i świecie Interaktywnego Mobilnego Internetowego Teatru - neTTheatre - Telewizja Mobilna"
nie przypisany
 
2007-11-29
Współczesna rola oraz zadania mediów regionalnych i lokalnych w kształtowaniu opinii-wyzwania i zagrożenia'
nie przypisany

 

Pomoc techniczna

Masz kłopoty z transmisją zapoznaj się z   warunkami technicznymi 

Polityka prywatności

Jesteś na stronach witryny prowadzonej przez Grupę iTTv®. Dalsze korzystanie z  witryny oznacza wyrażenie zgody i akceptację   regulaminu   oraz   poltyki prywatności 

Prawa autorskie

Witryna chroniona jest   prawami autorskimi