Serwis iTTv®


Serwis iTTv®, umieszczony i publikowany w domenie internetowej www.ittv.pl powstał na przełomie 2003/2004 roku i jest realizowany przez Grupę iTTv®.

Grupa iTTv®, jest projektem współpracujących ze sobą firm i osób fizycznych skupionych wokół właściciela domen www.ittv.pl i www.magiccam.pl oraz szeregu innych domen - Adrzeja Filipowicza, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: Andrzej Filipowicz; 20-850 Lublin; ul.Radzyńska 10/70; NIP 712-143-91-12; kom.: (0) 602 344 528.

Nazwa i znak graficzny iTTv® zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP i uzyskały Świadectwo Ochronne o numerze R-219050. Prawo do używania przez nas znaku iTTv® zostało wybronione w Urzędzie Patentowym RP przed roszczeniami jednej z największych i najstarszych w UE komercyjnych stacji telewizyjnych, która ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii.


Przez ponad 10 lat naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy bardzo dużo kontraktów na dostawę sprzętu, wdrożeń technologicznych, usług doradczych i transmisji online.

Mamy na swoim koncie wiele innowacyjnych wdrożeń technologicznych w skali kraju, Unii Europejskiej i świata, a pośród nich między innymi:

*Pierwszą w kraju transmisję online emitowaną równolegle na telebimach w ponad 48 krajach świata.
*Pierwszą w kraju publiczną transmisję online live broadcasting koncertu muzycznego realizowaną kamerami SmileCam.
*Pierwszy w naszym kraju WapCam oparty o poklatkową transmisję oraz strumieniową transmisję online dla terminali mobilnych.
*Pierwsze w naszym kraju transmisje online realizowane w oparciu o mobilny Internet sieci telefonii komórkowych.
*Pierwsze w naszym kraju multimedialne transmisje online Mszy Świętych i nabożeństw.
*Pierwszy w naszym kraju wideo czat zrealizowany za sztabu WOŚP w Warszawie.

*Pierwsze w naszym kraju publiczne oficjalne transmisje online pierwszoligowych rozgrywek sportowych.
*Pierwszą w kraju reemisję online pochodzącego z kamer IP sygnału AV w technologii Flash Live Video.
*Pierwszą w kraju transmisję strumieniową opartą o wiele kamer IP , których sygnał AV był dekodowany przez specjalny transkoder IP, a następnie miksowany i reemitowany w wieloformatowej platformie strumieniowej.
*Pierwszą w naszym kraju transmisję online realizowaną kamerami IP do telebimu i obraz z telebimu kamerą IP do sieci internet.
*Transmisje online z pierwszego w kraju, UE i świecie teatru internetowego.
*Pierwszą w kraju strumieniującą do serwera autonomiczną kamerę IP.
*Pierwszą w kraju i Unii Europejskiej interaktywną platformę strumieniową opartą o autonomiczne obrotowe kamery IP sterowane przez kolejkowanych internautów.
*Jedne z pierwszych w kraju transmisje strumieniowe w panoramicznej rozdzielczości 16:9.
*Pierwszy w kraju przekaz na żywo realizowany w trakcie jazdy wozem transmisyjnym i w oparciu o technologię pakietowej radiowej transmisji danych 2,5/3G.
*Pierwszą w kraju i UE mobilną transmisję realizowaną telefonem komórkowym wbudowanym w specjalny stelaż niesiony w pielgrzymce z Lublina na Jasną Górę.
*Jedną z pierwszych w naszym kraju publiczną społecznościową platformę telewizji internetowej, wideoczatów i telemostów.
*Pierwszą w kraju transmisję strumieniową opartą o autonomiczną kamerę IP, realizowaną ze stoku narciarskiego za pośrednictwem internetu satelitarnego.
*Pierwsze w kraju, UE i świecie publiczne transmisje w stereoskopowej technologii 3D.
*Eucharystyczne studio transmisji internetowych oparte o 4 głowice obrotowe zainstalowane w kościele w Łodzi.
*Jeden z pierwszych w kraju telemost realizowany na granicy polsko-ukraińskiej.
*Jedną z pierwszych w kraju transmisję online realizowaną z balonu znajdującego się w powietrzu i na uwięzi.
*Jedną z pierwszych w kraju transmisję online z życia bocianów białych.
*Pierwszą w kraju, UE i świecie transmisję online z życia orlików grubodziobych.
*Wiele innych innowacyjnych rozwiązań włącznie z serwerowym systemem wielostanowiskowej rejestracji i weryfikacji danych uczestników ogólnopolskiego teleturnieju telewizyjnego.


Pomoc techniczna

Masz kłopoty z transmisją zapoznaj się z   warunkami technicznymi 

Polityka prywatności

Jesteś na stronach witryny prowadzonej przez Grupę iTTv®. Dalsze korzystanie z  witryny oznacza wyrażenie zgody i akceptację   regulaminu   oraz   poltyki prywatności 

Prawa autorskie

Witryna chroniona jest   prawami autorskimi